







284 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Настінний світлодіодний світильник AL7720 на гнучкій ніжці, призначений для додаткового підсвічування. Завдяки гнучкій ніжці світильник легко повертається в різні боки (360° в горизонтальній площині та 360° у вертикальній площині), що дає змогу легко керувати напрямком світлового потоку.
Світильник має вимикач, який вбудований в основу світильника, тому вам не доведеться встановлювати окремий вимикач для нього.
Світильник забезпечує економію електроенергії до 80%, порівнюючи з використанням аналогових світильників із галогенними.
Світлодіоди забезпечують високе світловидатність за мінімального споживання електроенергії.
Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Обладнані клемними колодками для швидкого та зручного під'єднання до мережі живлення. Основа світильника зручно з'єднується з корпусом завдяки різі.
Світильник має чималий ресурс роботи 30 000 годин, що забезпечує тривалий термін експлуатації без потреби заміни.
Білий корпус світильника добре вписується в будь-який інтер'єр, надаючи йому сучасного вигляду.
Світильник Feron AL7720 — це надійне й енергоефективне рішення для освітлення вашого простору.
| Бренд | Feron |
| Потужність | 3Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Наявність вимикача | да |
| Тип монтажа | накладний |
| Світловий потік | 200Лм |
| Кут розсіювання світла | 38 градуса |
| Світлова температура | 3500K |
| Термін експлуатації | 30000час |
| Джерело світла | LED(COB) |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 60х370мм |
| Захист | IP20 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується в сучасному інтер'єрі |
|
Тривалий ресурс |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Накладний світлодіодний світильник Feron AL7720 3 Вт 3500 К 200Lm білий
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 3 Вт |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 38 град. |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 3500K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 37 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |