


899 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світлодіодний світильник Feron HL570 може використовуватися як для основного, так і для акцентного освітлення в інтер'єрах житлових, торгових, адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів і галерей. Він обладнаний підвісом завдовжки 1,2 метра та спеціальним фіксатором, що дає змогу регулювати висоту встановлення залежно від висоти стелі.
Розсіювач світильника з матового акрилового полімеру створює м'яке декоративне освітлення, приємне для очей. Використання світлодіодного світильника дає змогу заощаджувати до 90% електроенергії проти звичайних ламп розжарювання й до 40%, порівнюючи з енергоощадними лампами. Завдяки передовим технологіям виробництва та сучасним матеріалам і комплектуючим світильник має чималий ресурс роботи у 50 000 годин.
Це екологічно чистий світильник, який не випромінює інфрачервоне або УФ-випромінювання, миттєво вмикається й забезпечує рівномірне, яскраве та стабільне освітлення без мерехтіння.
| Бренд | Feron |
| Потужність | 14Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип монтажа | підвісний |
| Світловий потік | 860 Лм |
| Світлова температура | 4000K |
| Термін експлуатації | 50000час |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Кут розсіювання | 120градусів |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Колір корпусу | чорний |
| Довжина підвісу | 1.2м |
| Регулювання висоти підвісу | да |
| Розмір | 80х500 мм |
| Захист | IP40 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується в сучасному інтер'єрі |
|
Тривалий ресурс |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Підвісний світлодіодний світильник Feron HL570 14W чорний 80х200мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 14 Вт |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 860 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 8 см |
| Довжина | 20 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |