





176 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Вбудований світлодіодний світильник з акриловим кільцем Feron AL196
Стильний сучасний дизайн зі вставкою з полімерного акрилу, яка створює ефект м'якої підсвітки за ввімкненого світильника.
Міцний алюмінієвий корпус, якісні комплектуючі й електронні компоненти
Може використовуватися у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і комерційних приміщень, кафе, ресторанах, готелях.
Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дають змогу встановити світильник у будь-який інтер'єр.
Світильник обладнаний якісним вбудованим драйвером, що забезпечує стабільну роботу у разі перепадів напруги.
Напрямок світла легко регулюється на 350 градусів по горизонталі та 105 градусів по вертикалі.
Вбудований розмір регулюється в межах 55-80 мм, що спрощує монтаж і дає змогу встановлювати світильники в наявні отвори для заміни точкових.
Високий інтерес передавання кольору дає змогу максимально чітко та реалістично передавати кольори предметів.
Забезпечують заощадження електроенергії до 80%, порівнюючи з використанням галогенних ламп.

| Бренд | Feron |
| Потужність | 10Вт |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип монтажа | вбудований |
| Світловий потік | 560 Лм |
| Кут розсіювання світла | 80 градуса |
| Світлова температура | 4000K |
| Вбудований розмір | 55х80мм |
| Термін експлуатації | 50000час |
| Джерело світла | LED |
| Кольоропередавання | >=80Ra |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 100х192мм |
| Захист | IP20 |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується в сучасному інтер'єрі |
|
Тривалий ресурс |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Вбудований світлодіодний світильник Feron AL196 10 Вт 4000 К 560 Lm білий 100х192мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 560 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | LED module |
| Кут розсіювання | 80 град. |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 см |
| Довжина | 19.2 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |