




989 ₴
Показати оптові ціниМодель ML311-3 під лампу MR16 GU10, може використовується як основний, так акцентне освітлення у сфері інтер'єрного підсвічування житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Світильник обертається, тому можна змінювати напрямок світла на 300° і 90° градусів у двох площинах.
Модель має знімне фіксувальне кільце, яке перекриває контури лампи, завдяки чому світильник має єдину конструкцію.
Світильники обладнані патроном GU10, у такий спосіб ви можете вибрати лампу з потрібною яскравістю й колірною температурою.
Міцний корпус з алюмінію, не схильний до корозії в поєднанні з якісними комплектуючими.
Надійна фіксація та зручне під'єднання до мережі завдяки клемним колодкам.
Світильник має захисне уземлення, що відповідає українським і європейським стандартам.

| Бренд | Feron |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип лампи | MR16 |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип патрона | GU10 |
| Кількість патронів | 3 |
| Тип джерела світла | під лампу |
| Гарантія | 12 міс |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір | 430х70э162 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Комплектація | без лампи |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується в сучасному інтер'єрі |
|
Тривалий ресурс |
|||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник за максимально низькою вартістю — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити: Накладний поворотний світильник під лампу Feron ML311-3 GU10 білий 430х70х162 мм
Оформити замовлення на сайті або телефоном Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів Оплата зручним способом Доставка обраним способом
|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.2 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 7 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |