









429 ₴
Показати оптові ціниПодивитися інші датчики руху:https://svetotechnika.com.ua/g87870966-datchiki-dvizheniya
| робоча напруга | 230В/50Гц |
| відстань виявлення | макс.12м (за 24 °C) |
| кут виявлення | 180° |
| напруга |
активна 1200 Вт змішана 300 Вт |
| робоча температура | від -20 °C до +40 °C |
| вологість | <93% |
| затримка часу |
мінімальна 10с-13с максимальна 7с-5с |
| споживана потужність |
робочий режим 0,45 Вт режим очікування 0,1 Вт |
| освітленість | 3Лк-2000Лк |
| висота встановлення | 1,8-2,5м |
| швидкість виявлення | 0,6 м/с-1,5м/с |
| ступінь захисту від пилу та вологи | ІР65 |
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.5 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Температурний сенсор | Ні |
| Кут огляду | 180 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Навантаження | 1200 W |