





92 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Філаментні лампи — тип світлодіодних ламп, які зовні схожі на традиційні лампи розжарювання, але в місце вольфрамової нитки розжарювання використовують світлодіодні нитки (філаменти).
Вони забезпечують м'яке та розсіяне світло, схоже на світло ламп розжарювання, і мають високу енергоефективність.
Вони мають гарний вигляд і створюють унікальну гру світла на гранях кристалів класичних люстр, сучасних світильниках, вуличних гірляндах.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Завдяки матовій колбі та особливому розташуванню світлодіодів світло поширюється на 300° і виходить яскравим і природним.
Дозвольте собі насолоджуватися світлом і класичним дизайном зі світлодіодною лампою Ardero LB-201.
| Бренд | Ardero |
| Тип | світлодіодна |
| Час запуску | миттєве світло |
| Гарантія | 24 міс |
| Матеріал корпусу | стекло |
| Потужність | 5,4 Вт |
| Напруга живлення | 185-265В |
| Розміри | 35х35х98мм |
| Потужність світлового потоку | 865Люм |
| Світлова температура | 4000 К нейтральне |
| Сумісність із димерами | немає |
| Термін експлуатації | 25000 час |
| Кут розсіювання світла | 300 градусов |
| Формфактор | C35 |
| Індекс передавання кольору | >=80Ra |
| Цоколь | E14 |
| Колекція | Filament |
| Гарантія | 24 міс |
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання, Має високий індекс передавання кольору (Ra >90). |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Не нагрівається, підходить для будь-яких стель (гіпсокартонних, натяжних тощо) |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи ( 25 000 годин) |
|
|
Підійде для люстр, світильників, бра та настільних ламп із патроном Е14 |
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Цоколь | E14 |
| Потужність | 5.4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Мінімальна робоча напруга | 185 В |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 300 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 865 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 мм |
| Діаметр | 35 мм |