


675 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниСвітильник монтується в стельові блоки типу Armstrong і є аналогом світильника з люмінесцентними лампами
4*Т8. Завдяки світлодіодним технології-панель споживає на 50% менше електроенергії, ніж звичайні люмінесцентні
лампи.
Панель має ультратонкий дизайн, легка, легко монтується в стельові блоки.
Офісна 600*600 світлодіодна панель стельова амстронг ДВО 40W 6000K призначена для адміністративних,
офісних, освітніх, медичних та громадських приміщень, торгових залів, магазинів, холів.
Характеристики:
| виробник | ДВО |
| країна виробник | Китай |
| матеріал корпусу | алюміній |
| ступінь захисту IP | 20 |
| гарантія | 12 міс. |
| напруга мережі | 220-240В |
| тип освітлення | офісний світильник |
| тип монтажу |
вбудовуваний, підвісний |
| колірна температура | 6000к |
| розмір | 595*595*9 мм |
| світловий потік | 3400LM |
| потужність | 40 Вт |
| робоча температура | від -40 до+40 |
| кут світла | 120 градусів |
Різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити Офісна світлодіодна панель стельова амстронг ДВО 40W 6000K IP20 595*595*9мм матовий 3400Lm :

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Потужність | 40 Вт |
| Кількість світлодіодів | 156 шт. |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 1700 г |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світлова віддача | 88 лм/Вт |
| Пульсація світлового потоку | 0.001 % |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина і довжина | 595 мм |
| Термін служби ламп | 30000 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 |