


152 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельові накладні світильники мають вигляд тонких безрамкових світильників із матовим розсіювачем.
Монтаж світильників зручний і надійний за допомогою фіксаторів.
Світлова температура 5000К добре підходить для житлових і офісних приміщень.
Світлодіоди розміщені на платі світильника (не використовується світлодіодна стрічка), завдяки чому світильники мають високий світловий потік.
| Бренд | Ardero |
| Напруга живлення | 230 В |
| Тип світильника | накладний |
| Температура | 5000 К |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал розсіювача | пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Розмір | 91х91х26мм |
| Світловий потік | 480Лм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Колір корпусу | чорний |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1 |
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2 |
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3 |
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4 |
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
![]()
Оформити замовлення на сайті або телефоном
![]()
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
![]()
Оплата зручним способом
![]()
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 480 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Висота мм | 26 |
| Потужність W | 6 |
| Напруга мережі V | 230 |
| Світловий потік, lm | 480 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.6 см |
| Діаметр | 9.1 см |
| Довжина | 9.1 см |
| Ширина | 9.1 см |
| Користувацькі характеристики | |
| діаметр мм. | 91 |