







9 821 ₴
Показати оптові ціниДизайнерська підвісна люстра "Ренесанс" — це знахідка для тих, кому подобається природність, мінімалізм і незвичайна гармонія в інтер'єрі.
Світильники мають матові плафони, виготовлені з гіпсу з ефектом хвилі або плавної краплі, що надає формі динамічного характеру.
Світильники обладнані Led джерелом потужністю 8 Вт. Їхній дизайн прекрасно доповнить інтер'єри у стилях арт, еко або лофт, додаючи простору вишуканості та природної естетики.
Довжина плафона 70 см.
Завдяки своїй текстурі та формі світильники створюють м'яке, приємне освітлення, яке ідеально підходить для віталень, кухонь, ресторанів и кафе.
Під'єднуються до мережі змінної напруги 230 вольтів.
Монтаж накладний за допомогою монтажної планки.

| Форма | асиметрична |
| Довжина: | 70см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 25 см |
| Вага | 5,25кг |
| Розмір плафона | 70х45см |
| Розмір стельової основи | 12х2см |
| Максимальна висота | 200см |
| Мінімальна висота | 40см |
| Джерело світла | Led |
| Світлова температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | гіпс/метал |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Колір корпусу | білий |
| Розмір паковання | 87х57х38см |


Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Гіпс |
| Потужність | 8 Вт |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Багатопроменева |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5250 г |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 45 см |