







10 114 ₴
Показати оптові ціни
Підвісна люстра вражає своїм оригінальним дизайном і витонченими формами.
Абажур моделі має багаторівневу конструкцію з м'якими вигнутими лініями, що складаються з двох частин — верхньої й нижньої, що повторюють силует один одного, але різного розміру.
Завдяки використанню полімерного текстилю з вертикальними ребрами світильник не тільки має легкий і повітряний вигляд, але й дарує м'яке, рівномірно розсіяне світло, створюючи атмосферу затишку.
Легка конструкція з плавними лініями надає інтер'єру естетики та сучасного настрою
Використання світлодіодної лампочки з цоколем E27 і різною світловою температурою світла освітлення дає змогу створити необхідну атмосферу освітлення в різних приміщеннях і під різні потреби, і роблять заміну ламп простою і зручною.
Комплектується лампочками з цоколем E27 з нейтральним білим світлом і загальною потужністю 25 Вт, що надає приміщенню свіжості та сучасного настрою.
Діаметр абажуру люстри 50см.
Завдяки використанню світлодіодних лампочок, ця люстра економна та довговічна.
Вона створює м'яке та приємне освітлення, не нагрівається й не навантажує електричну мережу.
Вона ідеально підійде як для освітлення над столом у їдальні, так і для освітлення загальних зон.
Монтується на монтажну планку, забезпечуючи чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.

|
Оригінальний стиль плафона |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Цоколь E27 робить заміну ламп простою і зручною |
|
|
Регулюється за висотою |
| Колір корпусу | чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Розмір стельового основи | 12х2,5 см |
| Максимальна висота підвісу | 220см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Цоколь | Е27 |
| Матеріал корпусу | текстиль полімерний/метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 4,2 кг |
| Розмір паковання | 52х52х42 см |
| Ширина | 50см |
| Висота | 40см |
| Довжина: | 50см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Полімер |
| Потужність | 28 Вт |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4200 г |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |