






4 196 ₴
Показати оптові ціниЛюстра призначена для локального освітлення приватних або торгових просторів. Вона підходить для освітлення основного простору або окремій зоні в приміщенні будь-якого призначення.
Може бути використана як окремий елемент декору або створювати певну світлову гармонію з іншими люстрами, і світильниками для створення оригінального інтер'єру.
Плафоны виготовлені з скла, основа - з металу в латунному кольорі.
Джерелом світла є три змінні лампи під цоколь Е27. Заміну таких лампочок можна зробити самостійно.
Люстра регулюється за висотою підвіса від 43 см до 70 см.
Світлова температура залежить від обраної світлодіодної лампочки та ваших смаків.
Монтаж легкий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

| Колір основи | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Вага | 3,25кг | |
| Розмір стельової основи | 12x2см | |
| Максимальна висота підвісу | 70см | |
| Мінімальна висота підвісу | 43см | |
| Цоколь | Е27 | |
| Розмір плафона | 15см | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Кількість ламп | 6 | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 90см | |
| Висота | 20см | |
| Довжина: | 90см |

Переваги люстри
|
Функціональна для основного джерела світла!! |
|
|
Потужний добре розсіяний біле світло |
|
|
Широкий вибір лампочок |
|
|
Монтаж із регулюванням висоти |
Світлодіодні лампи для люстри: https://svetotechnika.com.ua/g7295184-svetodiodnye-lampy
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 60 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Кругла |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3250 г |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 70 см |
| Мінімальна висота підвісу | 43 см |