

338 ₴
Показати оптові ціниОпис: E-376 Бездротової дзвінок для вхідних дверей.
Кількість мелодій - 36.
Розмір бази - 70/100/35 мм.
Розмір кнопки - 36/88/30 мм.
Електроживлення бази - 2 батарейки 1.5 V/AA.
Електроживлення кнопки - 1.5 V AA
Ступінь захисту бази, IP 20.
Ступінь захисту кнопки, IP 20.
Колір корпусу - біло-синій.
Дальність прийому/передачі - до 80 м.
Радіо Сигнал - ні!
Подивитися інші види бездротових дзвінків: https://svetotechnika.com.ua/g87871145-besprovodnye-zvonki
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість мелодій | 36 |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Радіус дії | 80 м |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Ступінь захисту кнопки | IP20 |
| Розміри | |
| Розмір бази | 70х100х35мм |
| Розмір кнопки | 36х88х30мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Біло синій |
| Елементи живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елементи живлення кнопки | 1.5 V AA |