






8 008 ₴
Показати оптові ціниМодель є витягнутою круглий корпус завдовжки 60 см виготовлений із товстого матового акрилу високої якості з малюнком імітувальний природний камінь.
Корпус в кольорі латунь, надає світильнику відчуття тепла і стриманий розкоші, гармонійно поєднуючись з класичними, и сучасними інтер'єрами.
Свет бра - м'який рівномірно — розсіяний малюнок на плафоні має виражений ефект натурального мармуру.
Це бра підходить для віталень, спалень, коридорів або інших просторів — створюють теплу атмосферу затишку та спокою.
Тип монтажу — монтажна планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 воль.

|
Оригінальний стиль плафона |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Приємне світло |
|
|
Високоякісні матеріали, професійне виготовлення |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | латунь |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Розмір стельового основи | 16х6х4см |
| Відступ від стіни | 10см |
| Лампи | Led |
| Потужність | 12 Вт |
| Світлова температура | 3000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 16см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 2,3кг |
| Розмір паковання | 68х22х17см |
| Ширина | 10см |
| Довжина: | 60см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 12 Вт/год |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 3000K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2300 г |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Датчик руху | Немає |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Лінійна |