





2 250 ₴
Показати оптові ціниБра TK Lighting HILTON 4175 білого кольору
Дивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника - це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвично, що швидше нагадують твір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невід'ємною частиною.
послужить прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити романтичну, так і урочисту обстановку.
допоможе висвітлити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру або стати повноцінним освітленням для маленької кімнати з низькими стелями.
| висота | 28см |
| ширина | 20 см |
| довжина | 28 см |
| Цоколь | Е27 |
| Корпус | метал |
| колір корпусу | білий |
| максимальна потужність лампи | 60 W |
| тип кріплення | монтажна планка |


Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Хром |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Розжарювання |
| Колір корпусу | Білий |