

405 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний настінний світильник може використовуватися для освітлення сходових прольотів, коридорів, під'їздів, балконів, лоджів, а також для домашнього інтер'єру — кухні, кімнати, ванній.
Завдяки стильному та лаконічному дизайну вдало впишеться в будь-який інтер'єр.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію, завдяки чому він не іржавіє та стійкий до хутряним ушкодженням. Його можна використовувати у вологих приміщеннях, але без потрапляння бризок води.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Має приємне для очей нейтральне світіння без мерехтіння та пульсації. Світло спрямовується вгору та вниз, тому не сліпить очі, а створює рівне освітлення на площі 1-3 кв.м.
| споживана потужність | 5 W |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| робоча напруга | 230V |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| розміри | 10*10 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент:https://svetotechnika.com.ua/g87766133-fasadnyearhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 100 см |
| Додаткові характеристики | |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Форма плафона | Квадратна |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |