



405 ₴
Показати оптові ціниСвітильник монтується в стельові блоки типу Armstrong і є аналогом світильника з люмінесцентними лампами
4*Т8. Завдяки світлодіодної технології-панель споживає на 50% менше електроенергії, ніж звичайні люмінесцентні
лампи.
Панель має ультратонкий дизайн, легка, легко монтується на стельові блоки.
Офісна 600*600 рамкова світлодіодна панель стельова амстронг 48W 6400K призначена для адміністративних,
офісних, освітніх, медичних та громадських приміщень, торгових залів, магазинів, холів.
Характеристики:
| виробник | One Led |
| країна виробник | Китай |
| матеріал корпусу | алюміній |
| ступінь захисту IP | 20 |
| гарантія | 12 мес. |
| напруга мережі | 220-240В |
| тип освітлення | офісний світильник |
| тип монтажа | внутрішній |
| колірна температура | 5000 |
| розмір | 595*595*8 мм |
| світловий потік | 6000LM |
| потужність | 48 Вт |
| робоча температура | от -10 до+50 |
| кут світла | 120 градусов |
Різновид: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити Офісна 600*600 рамкова світлодіодна панель стельова амстронг AVT АРТ-ПАНЕЛЬ 48W 5000K

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1700 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний блок SMD |
| Кількість світлодіодів | 240 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність | 48 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для медичних установ, Для навчальних закладів |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний/накладної |
| Термін служби | 30000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Частота | 50 Гц |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна колірна температура | 5000 К |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Пульсація світлового потоку | 0.01 % |
| Світлова віддача | 81 лм/Вт |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Кут випромінювання світла | 110 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид установки | Накладний вбудований |
| Розміри мм. | 595*595*8 |
| Світловий потік, lm | 3600 |
| Термін служби ламп | 50000 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |