


540 ₴
Показати оптові ціни
Настінний світильник на сонячних батареях 12 W c датчиком руху (час спрацьовування 25-30с.), живиться від безкоштовної сонячної енергії - прекрасна підсвічування для двору, саду, сходів, воріт, хвірток, ганку, прибудинкової території, стін. Акумулятор 3.7 V 2400 mAh
Переваги
- безкоштовний джерело світла
- проста установка не вимагає електропроводки
- датчик руху для включення і виключення світла
Датчик руху має 4 режиму. Перемикаються кнопкою перемикачем.
1. Яскраве світло включається при виявленні руху в радіусі 3 метри. При відсутності руху світло гасне через 15 сек.
2. Тьмяне світло, при виявленні руху включається яскраве світло. З припинення руху через 15 секунд яскраве світло гасне і знову включається тьмяне світло
3. З настанням темряви включається і закінченням темряви вимикається.
4.Світло вимкнене.
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Дистанція розпізнання | 3 м |
| Режим роботи | Аварійний |
| Розміри | |
| Висота | 119 см |
| Довжина | 195 см |
| Ширина | 46 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колірна температура До | 6500 |