


203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Створює яскраве рівне освітлення на площі до 7 квадратних метрів.
Точна відповідність розмірам. Діодна плата ідеально вписалася у посадкове місце 27 см та прикріпилася до корпусу світильника на магніти. Комплектація. У наборі є все необхідне: сам світлодіодний модуль із драйвером (блоком живлення), магнітні кріплення (дуже зручно, якщо світильник на магнітах) та сполучні клемники. Світить дійсно на 36 Вт, яскраво та рівномірно. Колір світіння (температуру) вибрав нейтрально-білий 5000К - очам зручно.
Без пульта і не може регулювати яскравість освітлення и колірну температуру.
Основні характеристики:
| Тип світильника | накладний |
| Потужність | 36W |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Колір світіння | 5000 К |
| Світловий потік | 3250 Lm |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | пів року |
| Діаметр | 268 мм |
| Висота | 0 мм |
| ширина | 0 мм |
Також є й інші моделі накладних світлодіодних світильників і люстр із пультом керування : https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye

Одягаємо ваші замовлення!

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 3250 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26.8 см |
| Висота | 0.5 см |
| Вага | 300 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |