


1 800 ₴
Показати оптові ціниБра гілка біле на 9 ламп
ніжний повітряний світильник у формі пелюсток на 9 ламп
Дивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника - це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвично, що швидше нагадують твір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невід'ємною частиною.
послужить прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити романтичну, так і урочисту обстановку.
допоможе висвітлити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру або стати повноцінним освітленням для маленької кімнати з низькими стелями.
| Тип цоколя | G4 |
| Напруга мережі | 220 V |
| Колір корпусу | білий |
| Виробник | Китай |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 35 см |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість батарейок в упаковці | 4 |
| Напруга | 1.5 |
| Тип | Батарейка |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Типорозмір | AAA |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| діаметр монтажної планки | 10 см |