
1 800 ₴
Показати оптові ціниБра TK Lighting 2750 Cyklop чорного кольору
Дивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника - це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвично, що швидше нагадують твір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невід'ємною частиною.
послужить прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити романтичну, так і урочисту обстановку.
допоможе висвітлити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру або стати повноцінним освітленням для маленької кімнати з низькими стелями.
| висота | 25см |
| діаметр | 9.5 см |
| Цоколь | Е27 |
| Корпус | метал |
| колір корпусу | чорний, золото |
| максимальна потужність лампи | 60 W |
| тип кріплення | монтажна планка |


Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Золото |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 95 мм |