

1 571 ₴
Показати оптові ціниСадовий світильник Feron DH0808 230V без лампи E27 IP54 чорний 65*110*600 мм стовпчик
У цього світильника металевий корпус
ПЕРЕВАГИ:
!Вночі світить дуже яскраво, яка потужность лампи.
! Добре показав в будь-які погодні умови
! Створює гарний дізайн в темний час доби.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Замовити Садовий світильник DH0808 230V без лампи E27 IP54 чорний 65*110*600 мм стовпчик

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Стан | Новий |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 11 см |