
203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Газонні світильник черепашка призначений для декоративного підсвічування садових ділянок, стежок, парків, газонів, альпійських гірок...
Світильник заряджається від сонця. Час роботи - 5 годин
Час заряду - день.
Світильник легко встановлюється в грунт, не вимагає проведення електрики.
Характеристики:
| Ступінь захисту | IP44 |
| Висота | 110*110 мм |
| Колір | Жовтий, помаранчевий, сірий |
Так само є інші моделі газонних світильників: https://svetotechnika.com.ua/g3888356-gazonnye-svetilniki-solnechnoj
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Потужність | 0.9 Вт |
| Напруга | 1.2 В |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 12 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |