

330 ₴
Світлодіодний накладний світильник Feron AL2110 це аналог світильників типу downlight. Включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Корпус світлодіодним панелі має білий колір і світлодіоди закриті матовим склом.
Корпус врізний світлодіодним панелі виготовлений з алюмінію, світлодіоди закриті матовим розсіювачем з акрилового полімеру. Завдяки світлодіодним технології економія електроенергії при використанні світлодіодним панелі становить 70 - 90%. Світлодіодна панель легко встановлюється в приміщенні.
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1875 лм |
| Світловіддача | 93 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Кут свічення | 120 град. |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 500 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 40 |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Світловий потік, lm | 1875 |
| діаметр мм. | 240 |
| Напруга | 230 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання W | 140 |
| Споживана потужність (W) | 25 |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Мінімальна робоча температура | -10 Градуси С |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |