

308 ₴
Показати оптові ціниПодивитися інші види бездротових дзвінків: https://svetotechnika.com.ua/g87871145-besprovodnye-zvonki
Характеристики:
Основні:
Виробник Feron
Країна виробник Китай
Характеристики:
Кількість мелодій 36
Розмір бази 75/120/40 мм
Розмір кнопки 35/80/20 мм
Електроживлення бази 2 батарейки 1.5 V/AA
Електроживлення кнопки 12V/23A+ (йде в комплекті)
Ступінь захисту бази, IP 20
Ступінь захисту кнопки, IP 20
Колір корпусу біло-синій
Дальність прийому/передачі 80 м
Подивитися інші види бездротових дзвінків: https://svetotechnika.com.ua/g87871145-besprovodnye-zvonki
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість мелодій | 36 |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Радіус дії | 80 м |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Ступінь захисту бази | IP20 |
| Ступінь захисту кнопки | IP20 |
| Розміри | |
| Розмір бази | 75х120х40мм |
| Розмір кнопки | 35х80х20мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір корпусу | Біло-синій |
| Елементи живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елементи живлення кнопки | 12V/23A(+) |