









1 274 ₴
Показати оптові ціниПідвісний світильник у кільцеподібним кольоровому корпусі кольору латунь із мініатюрним плафоном діаметром 20 см
Цоколь Е27.
Корпус-метал.
Підходить для освітлення площ у кафе та ресторанах, так і в будь-якому місці домашнього інтер'єру.
Можна застосувати для освітлення барних стійок, журнальних столиків і кухонних столів. Зазвичай у дизайнерському рішенні для освітлення барної стійки використовується від 1 до 3 плафонів.
Створюють затишок і теплоту у Вашому домі, ви отримайте одночасно функціональне і стильне рішення.
| Довжина: | 30см | |
| Ширина | 30см | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Колір плафона | білий матовий | |
| Максимальна висота підвісу | 150 | |
| Мінімальна висота підвісу | 37 | |
| Цоколь | E27 | |
| Розмір плафона | 20см | |
| Розмір монтажної планки | 10см | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вага | 2 кг |

Є можливість замовити кілька плафонів підвішених на прямій круглій або фігурній основі (2,3 шт)
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2000 г |
| Висота | 150 см |
| Діаметр | 20 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Площа освітлення | 20 кв.м (макс) |