




815 ₴
Показати оптові ціниНа дроті, що має невелику металеву основу, підвішений за допомогою оригінально оформленого люстрового патрона, скляний прямий бурштин прикритий зовні металевою, дизайнерською решіткою.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення. Це може бути як освітлення площ у кафе та ресторанах, так і в будь-якому домашньому інтер'єрі .
Ідеально підходить для освітлення барних стійок, журнальних столиків і кухонних столів і невеликих приміщень. Зазвичай в дизайнерському рішенні для освітлення барної стійки використовується від 1 до 3 плафонів.
Бурштиновий плафон робить світло затишним і добре розсіяним на всій площі приміщення.
У люстрі використовується лампа з широко поширеним цоколем E27 таку лампу можна замінити самостійно.
Може бути як основний елемент освітлення, а також у композиції з іншими відповідними за стилістикою світловими приладами в інтер'єрі.
| висота підвісу (см) | от 30 до 90 см | |
| розмір плафона | 15х10см | |
| матеріал плафона | метал | |
| колір плафона | медовий | |
| колір корпусу | сатин | |
| кількість джерел світла | 1 | |
| тип патрона | Е27 | |
| Потужність Вт (макс) |
60 Вт, краще використовувати світлодіодну лампу |
|
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| розмір монтажної планки | 9см | |
| розмір паковання |
|
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:
Ми маємо й інші моделі люстр:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота підвісу | 90 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |