



1 701 ₴
Показати оптові ціниПідвіс-люстра підходить для всіх типів стелі завдяки механізму, який дає змогу змінювати висоту люстри від 30 до 75 см.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення в будинку (кухня, передпокій, ванна, спальня). Може використовуватися як освітлення площ у кафе та ресторанах.
Бурштиновий плафон робить світло затишним і добре розсіяним на всій площі приміщення, ви отримуєте стильне функціональне джерело світла.
У люстрі використовується лампа з широко поширеним цоколем E27 таку лампу можна замінити самостійно.
Монтаж простий і надійний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту.
| висота підвісу мінімальна | 30 см |
| висота підвісу максимальна | 75 см |
| ширина/довжина | 40 см |
| розмір стельової основи | 10х2см |
| матеріал плафона | стекло |
| колір плафона | прозорий бурштин |
| матеріал корпусу | метал |
| колір корпусу | чорний матовий |
| кількість ламп | 1 |
| тип патрона | Е27 |
| розмір плафона | 17 см |
| розмір монтажної планки | 9см |
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:


Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Теплий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр плафона (див.) | 17 см |
| Максимальна висота підвісу | 75 см |
| Мінімальна висота підвісу | 30 см |