




976 ₴
Показати оптові ціниОригінальна люстра-підвіс ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Світильник оригінально виглядатиме в кухні, передпокої, над столом або барною стійкою, у кафе або ресторані для надання родзинки в інтер'єрі.
Підвіс обладнаний механізмом, який дає змогу змінювати висоту плафона.
| висота підвісу (см) | от 45 до 105 см |
| ширина підвісу (см) | 15 см |
| діаметр (см) | 20 см |
| матеріал плафона | метал |
| колір плафона | графітовий |
| колір корпусу | чорний |
| кількість джерел світла | 1 |
| тип патрона | Е27 |
| Потужність Вт (макс) |
60 Вт, краще використовувати світлодіодну лампу |
| пульт | немає |
| виробник | Китай |
Підвіс у стилі Лофт.
Тип кріплення: на планку
Висота плафонів регулюється
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:

Ченемо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2400 г |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота плафона з гратами (див.) | 25 |
| Максимальна висота підвісу | 105 см |
| Мінімальна висота підвісу | 45 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |