






1 734 ₴
Показати оптові ціниЛюстра виготовлена з металу в чорному кольорі, з LED джерелом світла потужністю 2W. Максимальна довжина підвісу до 170см.
Конструкція світильника забезпечує м'яке та комфортне освітлення, ідеальне для локального підсвічування. Має стриманий акцентний вигляд.
Регульована висота підвісу від 65 до 170 см дає змогу адаптувати світильник під будь-який простір, що робить його чудовим рішенням для зонування.
Рекомендуємо використовувати цей світильник над барними стійками, кухонними островами, у кафе, ресторанах, передпокоїх або як додаткове освітлення у вітальні або спальні, де важливі стильні акценти та функціональність.
Монтаж накладний за допомогою кріпильних елементів, що входять до комплекту. Установлення здійснюється на монтажну планку розміром 10 см.
Увімкнення вимкнення відбувається за допомогою типового настінного вимикача.
Опис товару
| Колір корпусу | чорний | ||
| Розмір стельової основи | 10х2см | ||
| Світлова температура | 4000 К | ||
| Наявність вимикача на корпусі | немає | ||
| Цоколь | LED | ||
| Потужність | 2 Вт | ||
| Розмір монтажної планки | 10см | ||
| Тип монтажа | планка | ||
| Максимальна висота підвісу | 170см | ||
| Мінімальна висота підвісу | 65 см | ||
| Кількість ламп | 1 | ||
| Матеріал корпусу | метал | ||
| Розмір паковання |
|
||
| Ширина | 4,5 см | ||
| Довжина: | 62 см |
|
Цікавий дизайн |
|
|
Комфортне світло |
|
|
Високоякісні матеріали |
|
|
Прекрасно поєднується із сучасним інтер'єром |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
За посиланням можна подивитися інші світильники: https://svetotechnika.com.ua/ua/g84303133-lyustry-podvesy/page_2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 2 Вт |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 185-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 4.5 см |