


4 955 ₴
Показати оптові ціни
Люстра стельова з елегантними стриманими лінійними формами в стилі індустріального мінімалізму.
Плафони люстри розміром 10х5 см виготовлені у формі спотів і встановлені на чорній металевій основі завдовжки 123 см.
Встановлені в люстрі такі плафони створюють різнопланове акцентне освітлення зон одночасно з можливістю освітлення простору в інших напрямках .
Люстра призначена для застосування в приватних і комерційних приміщеннях.
Використання тип ламп с цоколем GU10 робить люстру функціональною і простий в експлуатації, а заміну ламп зручному та комфортному.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 В
Тип монтажу — планка, забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.

|
Оригінальний стиль |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Змінна лампа |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Максимальна висота | 75см |
| Лампа с цоколем | GU10 |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення |
монтажна планка, трос |
| Вага | 1кг |
| Розмір паковання | 91х18х18см |
| Довжина: | 123 см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність | 50 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Довжина | 123 см |