









2 768 ₴
Показати оптові ціни
Люстра стельова підвісна — це практичне, функціональне та красиве рішення для освітлення кухні, вітальні або передпокою, створює затишну та наповнену яскравим светом комфортом атмосферу в будь-якому інтер'єрі.
Ця люстра виготовлена з міцного металу, що забезпечує їй довговічність і надійність.
Вона підходить для використання зі світлодіодними лампами що дає змогу вибирати оптимальний варіант освітлення відповідно до ваших уподобань та потреб.
Оригінальний вид плафона додає виробу елегантності та здатності освітлювати велику корисну площу та використовувати її у поєднаннях із такими стилями як лофт, мінімалізм або модерн.
Довжина: всього підвісу 90 см, максимальна висота встановлення 170 см.
Використання лап із цоколем E27 робить люстру функціональною та простою в експлуатації, а заміну заміну ламп зручний і простий.
Люстра регулюється за висотою, що дає змогу адаптувати її під різні умови кімнат і простору.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

|
Оригінальний стиль плафона |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | чорний |
| Максимальна висота підвісу | 170см |
| Мінімальна висота підвісу | 15см |
| Лампы с цоколем | Е27 |
| Кількість ламп | 6 шт. |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 23см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 2 кг |
| Розмір паковання | 96х17х18см |
| Довжина: | 90см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 60 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Прозорий, Білий матовий, Білий, Золотистий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла, Куля |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Вага | 2000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |