



197 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник світлодіодний вологозахищений накладний CRONA 18W круглий IP40 5000К
Накладний світлодіодний світильник CRONA 18W застосовується для освітлення об'єктів ЖКГ, промислових цехів, підсобних приміщень, під'їздів, коридорів, сходових прольотів, гаражів, паркувань, СТО, навчальних та медичних закладів та ін.
Ударостійкий корпус та високий ступінь пиловологозахисту дозволяють використовувати світильник у приміщеннях з підвищеною вологістю (оранжерея, теплиця, автомийка), а також для зовнішнього освітлення.
Знайде застосування і в домашньому інтер'єрі – на кухні, у кімнаті, ванній або робочому кабінеті.
Світло світильника яскраве - нейтральне, що наближається до холодного. Матовий розсівач з полікарбонату робить його м'яким та приємним для очей.
Встановлення світильника виконується на рівну поверхню (стелю або стіну). Спочатку монтується знімний контактний майданчик за допомогою двох шурупів. Після цього необхідно підключити світильник до мережі 220В. Далі корпус одягається на контактний модуль, після чого світильник повністю готовий до роботи.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Вбудований IC-драйвер захищає світильник від перепадів напруги та забезпечує його стабільну роботу в діапазоні 185V-265V. |
|
|
Світильник легко відновлюється після закінчення терміну служби завдяки змінному LED-модулю на світлодіодах SMD2835. |
|
Завдяки універсальному лаконічному дизайну вдало впишеться у будь-який інтер'єр. Безрамковий корпус світильника виглядає цільною конструкцією без зайвих елементів. |
|
|
Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника, ресурс роботи лампи становить 40 000 годин. |
|
|
|
| споживана потужність | 18 W |
| джерело світла | вбудовані світлодіоди (smd 2835) |
| світловий потік | 1800 Lm |
| колір світіння | 5000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 120° |
| напруга | 230V |
| виробник | AVT |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP40 |
| габарити | 35*150 мм |
| ресурс роботи | 40 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetilniki-svetodiodnye-vstraivaemye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 18 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 2600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 35 см |
| Діаметр | 180 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип світильника | Накладної |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Круглий |
| Колір | Білий |