


350 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний светильник є аналогом світильників типу downlight.
Інші потужності даного світильника можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g5194534-svetodiodnye-vreznye-paneli
Інші види світильників можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не по його периметру.
Завдяки чому даний світильник світло не краде, а видає близько 70 ват лампи розжарення.
Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками
у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 30LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| потужність | 15W |
| світловий потік | 1200Lm |
| колірна температура | 4000K нейтральний білий |
| розмір |
175(зовнішній діаметр)*28(висота) мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| вбудовуваний розмір | 136 mm |
| гарантія | 12 міс. |
Має значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва,
сучасних матеріалів і комплектуючих.
Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
Светильник включается мгновенно и обеспечивает равномерное, яркое, стабильное свечение без мерцаний и бликов.
Это создает комфортные условия как для работы, так и для отдыха.
Светильник очень простой в подключении и монтаже.
Светодиодніе светильники - это современный надежный продукт высокого качества для освещения жилых,
административно-офисных, торговых, общественных и др.помещений.
Пройдя по ссылке можно посмотреть другие аналогичные светильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити NV 15W 5000K точковий світильник світлодіодна панель(корпус-білий)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Кількість світлодіодів | 30 |
| Мінімальна колірна температура | 5000 К |
| Потужність | 15 |
| Напруга | 220 |
| Світловий потік, lm | 1200 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 110 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 175 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір мм. | 136 |
| Зовнішній діаметр | 176 мм |