









2 142 ₴
Показати оптові ціниДивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника — це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвичне, що швидше скидається на витвір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невіддільною частиною.
послугує прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити як романтичну, так і урочисту атмосферу.
допоможе освітити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру.
| загальна довжина | 100 см |
| Напруга мережі | 220 V |
| Колір корпусу | чорний |
| Розмір монтажної планки | 5,5 см. |
| Відступ від стіни | 10см |
| Потужність | 20 Ват |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Світлодіоди | вбудовані |
| Розмір паковання | 106х21х15 |
| Вага | 1кг |
Замовити Бра світлодіодне лінійне 20W 100см чорного кольору преміум класу

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банкнотою під час самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 720 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Лінійна |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1000 мм |