







278 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник встановлюється накладним монтажем на плоску поверхню.
Світильник призначений для використання з галогенними(потужність повинна не перевищувати 35W) або світлодіодними лампами з цоколем GU10
Світильники призначені для викоростиння тільки у середині сухих опалювальних приміщень.
| Найменування моделі світильника | ML311 |
| Тип патрона для лампи | GU10 |
| Тип лампи |
світлодіодна галогенна |
| Комплектація | лампа до комплекту не входить |
| Нормована напруга | 230В |
| Частота мережі | 50Гц |
| Габаритні розміри мм | 110*167мм |
| колір корпусу | білий |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Ступінь захисту від пилу і вологи | ІР20 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | 1 |
| Обертання в горизонтальной площині | 300 |
| Обортання у вертикальній площини | 90 |
| Температура навколишнього середовища для використання | +0...+45 С |
| Температура зберігання | -20...+50 С |
| Відносна вологість | 80% |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 110 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 167 |
| Максимальна робоча температура | 40 Градуси С |
| Мінімальна робоча температура | -10 Градуси С |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |