




450 ₴
Застосовуються лампочки Е27.
Трикутний світильник буде виглядати красиво з ретро-лампою "Едісона"
Так само є модель світильника на 2 і 3 трикутника
Перевага Светильниа в простоті конструкції
Чекаємо ваших замовлень !!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий, Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 20 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |