







2 025 ₴
Люстра діаметром 400 мм, скло, 4 патронів Е14, RGB LED 6115-400
| материал плафона, подвесок | скло |
| материал каркаса | метал |
| тип лампи | під цоколь Е14 |
| напряжение сети | 220-240 В |
| степень защиты | IP20 |
| цвет основания | хром |
| тип вимикача | пульт та стационарний |
| пульт | є |
| цоколь | Е14 |
| диаметр | 40 см |
| гарантия | 1 р |
| лампа в комплекте | нет |
1. Зателефонувати за телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення в усній формі.
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 хв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний-холодний |