




1 665 ₴
Показати оптові ціниБра Метелик колір срібло
| материал плафона | акрил |
| материал каркаса | метал |
| тип лампы | LED |
| напруга сети | 220-240 В |
| степень захисту | IP20 |
| колір основи | хром |
| тип выключателя | пульт и стационарный |
| пульт | ні |
| Температура | 4000К |
| диаметр | 15 см |
| гарантия | 0,5 год |
| лампа в комплекте | ні |
1. Зателефонувати за телефоном +38-050-565-45-37 і залишити замовлення в усній формі.
2. Натиснути кнопку "Купити" і ми зв'яжемося з Вами протягом 15-20 хв.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 5 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квітка |
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
| Основні | |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний-холодний |