




1 710 ₴
Люстра діаметром 400 мм, скло, люстра торт на 4 лампочки з LED підсвічуванням пульт (7136-400)
| матеріал плафона, підвісок | скло |
| матеріал каркасу | метал |
| тип лампи | будь-яка невелика під цоколь Е27 |
| напруга мережі | 220-240 В |
| ступінь захисту | IP20 |
| колір підстави | хром |
| тип вимикача | пульт і стаціонарний |
| пульт | так |
| цоколь | Е27 |
| діаметр | 50 см |
| гарантія | 1 рік |
| лампа в комплекті | немає |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий прозорий |
| Колір світіння | Білий-холодний, нейтральний |