

68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа ZL13710144 є аналогом лампи розжарювання 100W. Використовується як основне дежерело світла або для декративного підсвічування.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло при високій яскравості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластика та алюмінія забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
|
Виготовлена під стандартний патрон Е14, підійде до люстр, світильників, бра та настільних ламп з патроном Е14. |
|
|
|
| споживана потужність | 10 W |
| аналог лампи розжарювання | 100 W |
| тип цоколя | Е14 |
| світловий потік | 850 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Z-light |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 37*100 мм |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Z-Light |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 85 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 850 лм |