
2 160 ₴
Ця підвісна люстра ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Її купити можна й у вітальню, і в спальню, і в кабінет, на кухню або передпокій, кафе, ресторан... Підійде для низьких і високих стель тка її завжди можна відрегулювати за висотою. Патрони в люстрі стандартні Е27. Дає змогу вкрутити будь-яку світлодіодну лампу за потужністю. Залежно від вкрученої лампи люстра освітить будь-яку кубатуру. Матовий плафон рівномірно освітлює приміщення. Люстра виготовлена з якісного скла та металу.
| Висота люстри, см: |
|
| Ширина люстри, см: | |
| Діаметр/довжина, см: | |
| Матеріал плафона: | Стекло |
| Матеріал корпусу: | Метал |
| Колір плафона: | Матовий |
| Колір корпусу: | Хром |
| Кількість джерел світла: | 3 |
| Потужність, Вт (макс): | 60 |
| Тип патрона: | E27 |
| Пульт д/у: | Немає |
| Нічна підсвітка: | Немає |
| Виробник: | Китай |
З цією люстрою можна замовити такі лампи:
Світлодіодна лампа стандартного типу
https:/svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Ми маємо й інші моделі люстр:
Замовити Люстра підвісна біла на три плафони Е27:
Одягаємо ваші замовлення!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Діаметр | 33 см |