






1 509 ₴
Показати оптові ціниПідвіс-люстра ідеально підійде як для всіх типів стелі, тому що обладнана механізмом, який дає змогу змінювати висоту плафона.
Ідеально підходить у будь-яке приміщення в будинку (кухня, передпокій, ванна, спальня). Може використовуватися як освітлення площ у кафе та ресторанах.
Люстра-світильник підвісний з великим бурштиновим плафоном створить затишок і теплоту у Вашому домі.
Ширина люстри 24 см. Лампочка з поширеним цоколем E27, при необходимости замінити її буде не складно.
Набуття такого світильника буде одне з стильних і практичних рішення.
| Мінімальна висота | 35 см | |
| Максимальна висота | 75 см | |
| Матеріал плафона | стекло | |
| Розмір плафона | 18 см | |
| Розмір стельової основи | 10х2см | |
| Розмір монтажної планки | 9см | |
| колір плафона | прозорий бурштиновий | |
| матеріал корпусу | метал | |
| Колір корпусу | чорний матовий | |
| Кількість джерел світла | 1 | |
| Тип патрона | Е27 | |
| Лампочка в комплекті | немає | |
| Вага | 1,5кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 24 см | |
| Висота | 30см |
Люстра матиме гарний вигляд з такими лампами:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Золотистий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |