

59 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Загальні характеристики | |
| Тип лампи | MR-16 |
| Основні характеристики | |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 50W |
| Патрон | G5.3 |
| Колір кристала | Зелений |
| Колір основи | Срібло |
| Розмір | 90х23 мм |
| Вбудовуваний розмір | 59 мм |
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Зелений |
| Колір світіння | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 55 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 65 |
| висота світильника | 46 мм |