
57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світильник Feron 8060 MR16 срібло колірний , коло, лампа MR16 G5,3.
Потужність 50 Вт,ширина 90 мм монтажний діаметр 60 мм
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Зелений |
| Колір арматури (підстави) | Зелений, Срібло |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 23 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Вага | 188 г |
| Користувацькі характеристики | |
| висота світильника | 23 мм |
| Вбудовуваний розмір | 60 |