
801 ₴
Показати оптові ціниНастінний вуличний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, огорож, терас.
Завдяки стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу як основний підсвічування або для розділення приміщення на окремі зони.
Харчування світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність лампи становить 3 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння, світловий потік складає 100 Lm.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| степень защиты | IP54 |
| пылевлагозащищенная крышка | есть |
| тип светильника | накладной |
| ширина | 120 мм |
| высота | 100 мм |
| длина | 135 мм |
|
1
|
Индивидуальный подход. |
|
2
|
Профессиональная консультация. |
|
3
|
Доставка во все регионы Украины. |
|
4
|
Выгодные цены для оптовых покупателей. |
В интернет-магазине «Светотехника !!!» представлен большой выбор осветительных приборов, которые соответствуют современным техническим требованиям, имеют прекрасный внешний вид и обладают отменным функционалом — оформить заявку на нашем сайте вы можете прямо сейчас!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна стрічка SMD |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Робоча напруга (В) | 185-230 |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувацькі характеристики | |
| Вбудовуваний розмір | 65 |
| Потужність | 6 |
| Спрямоване світло | Немає |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір | Білий |
| висота світильника | 46 мм |