




585 ₴
Показати оптові ціниФасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, огорожі, балкони, тераси, елементів архітектурного комплексу і т. д.
Завдяки стильному та лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи - будь під патрон Е27 .
Світильник дає тепле, нейтральне, холодне світіння в залежності від Вашого вибору. Т. к. фасадний світильник оснащений одним патрон Е27.
Корпус світильника виготовлений з міцного пластику.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | міцний пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пылевлагозащищенная кришка | є |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 10 см |
| висота | 23 см |
| довжина | 10 см |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Спрямоване світло | Немає |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Колір | Білий |