
173 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий поворотний точковий світильник-циліндр LNV — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів та ін. Завдяки поворотному механізму, його можна використовувати як основне джерело світла, так і для підсвічування (світло направляти точково на певний об'єкт або створити основне освітлення, направивши промені один за одним).
Основа світильника зручно з'єднується з корпусом за допомогою різьблення. Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю та стійкий до корозії.
|
За зовнішнім виглядом являє собою цілісну конструкцію без зазорів, тому що спеціальне знімне кільце перекриває контури лампи. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і підходить для всіх видів стель (гіпсових, натяжних, пластикових та інших). |
|
|
Оснащений патроном GU10, що дозволяє підібрати необхідну яскравість лампи та температуру світіння. |
|
|
Доповнений клемником для швидкого підключення до електромережі та захисним заземлюючим контактом. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||
Чому зручно замовляти товар у нас?
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник по максимально низькій ціні — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики! Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye До цього світильника можна придбати світлодіодні лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10 Як купити стельовий світильник-циліндр (GU10, чорний поворотний точковий циліндр)
Оформити замовлення на сайті або по телефону Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення Оплата зручним способом Доставка обранним способом
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |