
4 050 ₴
Показати оптові ціни| висота | 100см |
| ширина | 16 см |
| довжина | 65 см |
| Цоколь | Е27 |
| Корпус | метал |
| колір корпусу | білий |
| максимальна потужність лампи | 60 W |
| тип кріплення | монтажна планка |

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Чекаємо ваших замовлень!
|
1 |
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2 |
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3 |
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4 |
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | E27 |
| Форма | Багатопроменева |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1950 г |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 16 см |
| Основні | |
| Потужність | 0 |
| Напруга | 220 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий-нейтральний-холодний |