




14 642 ₴
Показати оптові ціниМодель являє собою витягнутий циліндричний корпус завдовжки 150 см виготовлений із товстого матового акрилу з малюнком імітувальний природний камінь.
Світло люстри — підвіска м'яке рівномірно — розсіяний із трьома світловими температурами, малюнок на плафоні має виражений ефект натурального мармуру.
Висота підвісу регулюється до 190 см тому світильник підійде як для просторих залів, так і для обідньої зони або барної стійки.
Тип монтажу — монтажна планка забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 воль.

|
Оригінальний стиль плафона схожий на перлини |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні |
| Колір корпусу | латунь |
| Матеріал розсіювача | акрил |
| Розмір стельового основи | 70х6,5х4см |
| Максимальна висота підвісу | 190см |
| Мінімальна висота підвісу | 30см |
| Лампи | Led |
| Світлова температура | 3000-4500-6000 К |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Вага | 5,6кг |
| Розмір паковання | 158х24х17 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина: | 150см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5600 г |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 12 см |