





17 571 ₴
Показати оптові ціниСправжня Перлина — класична кришталева люстра DIAMINA. Ця люстра стане справжньою окрасою вашого дому, наповнюючи його теплом і затишком.
Чудовий дизайн із хромованим кольором каркаса та рясним використанням кришталю створює справді розкішну атмосферу.
Кожен кристал іскриться й переливається, немов дорогоцінний камінь, наповнюючи кімнату чарівним світлом.
Люстра DIAMINA — це не просто освітлення, а витвір мистецтва, який підкреслить ваш бездоганний смак і створить неповторну атмосферу в будь-якому інтер'єрі.
Высокое якість матеріалів, і виготовлення гарантує довгі роки бездоганної роботи.
Люстра налічує 14 ламп цоколя G9. Потужність і світлову температуру можна вибрати з огляду на потреби приміщення і ваших смаків. Заміна ламп проста та зручна.
Завдяки своїй вишуканій естетиці ця люстра прекрасно доповнить сучасні вітальні, столові та спальні, а також комерційні простори, як-от лоббі, галереї або офіси.
Довжина 120 см.
Монтується на монтажну планку, забезпечуючи чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 вольтів.

|
Кришталеві підвіски |
|
|
Модель стане прикрасою як сучасного, так і класичного інтер'єру. |
|
|
Яскраве світло |
|
|
Регулюється за висотою |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | золото | |
| Колір кришталю | прозорий | |
| Розмір стельового основи | 30х8х2,5см | |
| Максимальна висота підвісу | 145 см | |
| Мінімальна висота підвісу | 35 см | |
| Лампы с цоколем | G9 | |
| Кількість ламп | 14шт | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 22 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Вага | 12,7кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 40см | |
| Довжина: | 120см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 14 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність | 98 Вт |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Квітка |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12700 г |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 40 см |